Jak pielęgnować oprawę oczu?

Oczy to coś co jest elementem magnetyzującym, dobrze więc jest aby ich okolice były zadbane, by spojrzenie było jeszcze bardziej wyraziste i atrakcyjne. Poza tym, że oczywiście trzeba dbać o zdrowie oczu, to również trzeba dbać o rejony wokół nich.
Jak wiadomo – najwięcej zmarszczek powstaje właśnie w okolicach oczu i ust, czyli miejscach, które marszczą się podczas mimiki i uśmiechania się.

 

Jednym z bardzo skutecznych sposobów, aby odmłodzić spojrzenie jest termolifting za pomocą fal radiowych. Sprawia on, że pobudzona zostaje produkcja kolagenu, który jest zbawienny dla młodości i atrakcyjnego wyglądu. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i nie wymaga użycia ostrych narzędzi, dlatego też można go zrobić praktycznie w każdym salonie kosmetycznym w Warszawie {https://swiaturody.com/warszawa,kosmetyczka,9.html}.

Jeżeli chodzi o preparaty to warszawskie kosmetyczki bardzo polecają kosmetyki firmy Yasumi. Są one idealnie dostosowane do wrażliwej skóry przy oczach oraz zawierają składniki poprawiające ukrwienie, intensywnie nawilżają oraz sprawiają, że zmniejsza się efekt podkrążonych oczu. Cena takiego zabiegu to około 80 złotych, można go powtórzyć kilka razy w równych odstępach czasowych, aby utrwalić efekty.

Można również wykonać mezoterapię na skórę wokół oczu, koszt takiej kuracji to około 150 złotych. Jeżeli chodzi o aspekty czysto wizualne, to można wykonać makijaż henną. Jego niewątpliwą zaletą jest trwałość efektów. Po jego wykonaniu można swobodnie zażywać kąpieli i myć twarz bez obawy przed zmyciem efektu uzyskanego w salonie kosmetycznym. Jednak w tym przypadku zalecane jest rozważne wybranie kształtu brwi i makijażu, aby nie wyglądał on sztucznie i kiczowato. Bardzo dużo pań, pomimo rad ze strony swojej kosmetyczki, wykonują hennę bardzo grubą i ciemną kreską przez co wyglądają nieestetycznie i czasami nawet śmiesznie. Henna rzęs to koszt około 30 złotych, natomiast henna rzęs i brwi kosztuje około 50 złotych.

Kosmetyczki oferują również zabiegi doklejania sztucznych rzęs. Efekt utrzymuje się około 3 miesiące. Długość włosów i ich grubość dobierane są do długości naturalnych rzęs i oprawy oczu. Należy uważać, aby nie odkleiły się podczas kąpieli i intensywnego tarcia. Nie wolno odklejać rzęs na własną rękę, zaleca się aby udać się z tym do salony urody. Samodzielne usuwanie sztucznych rzęs może poskutkować wyrwaniem tych naturalnych wraz z cebulkami, przez co rzęsy później mogą nie odrosnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *